Sıkça Sorulan Sorular

TelefonKuryen garanti dahili ve harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihaz servisidir TelefonKuryeni diğer firmalardan ayıran özelliği ise Antalya içinde kapınıza gelip telefonunuzu teslim alması size yedek telefon vermesi Antalya dışı ise ücretsiz kargo ile cihazınızı kapınızdan teslim alması ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir .

TelefonKuryen avantajlarından yararlanmaya ana sayfamızdan cihaz seçimi yaparak başlayabilirsiniz. Formumuzu doldurduktan sonra seçtiğiniz gün ve saat diliminde TelefonKuryen elemanı telefonunuzu alır talep etmeniz halinde size bir yedek telefon verir. Telefonunuz tarafımızca alındıktan ve hasar tespiti yapıldıktan sonra son tamir bedeli size iletilip onayınızın ardından tamir işlemleri tamamlanıp cihazınız yepyeni bir şekilde size ulaştırılır .

TelefonKuryen tüm marka ve model akıllı cep telefonlar ve akıllı tabletler için tamir hizmeti vermektedir Detaylı listeyi ana sayfamızdan görebilirsiniz .

Kuryelerimiz gün boyunca dağıtım yapmaktadırlar sizlere ulaşılamadığı takdirde size en uygun tarihe yeni bir randevu günü verilecektir .

TelefonKuryene tamir talebinde bulunduktan sonra bir takip numarası tarafınıza gönderilir Bu numara ile internet sitemizden veya bize telefonla ulaşarak telefonunuzun hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz .

TelefonKuryen garanti dışına çıkmış cihazlar için müşterilerimize sunulan garanti süresi 3 ay parça garantisidir. Örneğin tamir işleminde telefonunuzun kamerası değişmiş ise bu parçanın 3 ay garantisi tarafımızdan size verilmektedir. Parçayla ilgili sorun yaşamanız halinde ücretsiz değişim yapılmaktadır Sıvı temaslı cihazlarda onarım ve değişen parçalar için garanti verilememektedir .

Telefonunuzun açılmaması birçok farklı arızadan kaynaklanabilir Telefonunuzu incelemeden bu farklılıkları anlayamayacağımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir .

Ödeme isteğinize göre fiyat onayında online ödeme ile veya tamir işlemi bitip telefon tarafınıza ulaştırıldığı zaman kapıda kredi kartı nakit ödeme havale ve EFT olarak yapabilirsiniz .